Beykonak Evleri


Amerikan iş jetleri üreticisi Eclipse Aerospace'in kurucu ortağı ve Eclipse 500 jet uçaklarının; Avrupa, Rusya, Türkiye ve Ortadoğu bölgesindeki tek yetkili satış temsilcisi olarak çalışan EA Group, sivil havacılıkta gösterdiği başarıları gayrimenkul sektöründe de devam ettiriyor.

Küresel ve yerel düzeyde tüm gelişmeleri takip ederek yaptığı arazi yatırımlarını; konsept geliştirme, marka yaratma ve inşaat süreçlerindeki titiz çalışmalarla destekleyen EA İnşaat, gayrimenkul sektörüne getirdiği vizyonla yükselişini sürdürüyor.

Yaptığı projelerde kaliteyi ve lüksü bugüne kadar sunulmayan fırsatlarla müşterilerine sunarak mimari açıdan kente katkı yapmayı hedefleyen EA İnşaat, bölgeye değer katan çalışmalarını bu doğrultuda planlıyor.

EA İnşaat’ın ilk projesi olan Kartal Kule, Kartal Adliyesi’nin yanı başında yükseliyor. Dünyanın en prestijli gayrimenkul ödülü olan International Property Awards'tan ''Avrupa'nın En İyi Mimarisi''ödülünü alan Kartal Kule, Kartal’ın yeni iş merkezi olmaya hazırlanıyor. Kartal Kule'nin, hızla gelişen ve değişen Kartal'ın sembolü olma iddiasının da ötesine geçerek uluslararası alanda ses getirmesi, EA İnşaat'ın gayrimenkul sektöründe yükselen başarısının bir göstergesi olarak öne çıkıyor.